Şirketimiz

Şirketimiz

Modek Asma Tavan Sistemleri, asma tavan uygulamaları (banyo asma tavan, alçıpan asmatavan, taş yünü asmatavan, metal asmatavan, akustik asmatavan, vinil asmatavan gibi), alçı sıva ve boya uygulamaları ile bilimum tüm iç dekorasyon uygulamalarında 25 yıllık uzmanlaşan kadrosu ile önde gelen bir çok İnşaat firmalarına hizmet vermektedir. Uygulama kalitesi kadar, satış ve teslim sonrası hizmetlerini de eksiksiz yerine getirmektedir.

Hizmet politikamız; toplam kalite sistemiyle doğru orantılı ve satış sonrası hizmetin en az ürün kalitesi kadar önemli olmasıdır. Hizmetin kalitesi kadar istenilen işin uygun zamanda yetiştirilmesi de öncelikli politikalarımızdandır. Bizim farkımız yaptığımız işlerde mühendislik hizmetleri ile teknik bilgi ve tecrübelerimiz ışığında durabilite ve sağlamlığı başarmaktır. Müşterimizi ortak gibi görür, onunda bizi çözüm ortağı görmesini arzu ederiz.

Hedefimiz, yüksek kalite standartları, müşteri memnuniyeti ve en ileri teknolojilerle daha kaliteli ürünleri daha ekonomik fiyatlarla siz değerli iş ortaklarımıza ürün mal etmek ve profesyonel bazda hizmet sağlamaktır. Sözde ve özde doğruluk kalite standartlarımızda prensibimizdir.

ADRES

Rüzgarlı Mehmet Karagöz Cad. Uçar Ticaret Merkezi No:5/435 Ulus-ANKARA

TELEFON / GSM

0312 310 03 08

0532 777 98 64

Copyright © 2013 Modek Yapı | Tüm hakları saklıdır.